Skambinkite +370 671 87797

Alterna yra prabangios plaukų priežiūros pradininkė. Alterna tiki, kad Jūs neturite rinktis tarp kliniškai įrodytų, salone išbandytų rezultatų ir natūralių, naudingų ingredientų. Būtent todėl, Alterna priemonės yra grynos, įrodytos ir profesionalios.

Play Video

Alterna sėkmės formulė yra prabangūs ir naujomis technologijomis pagrįsti ingredientai. Ikrai, Kendi aliejus ir bambukų ekstraktas – tai tik keletas iš prabangių Alterna plaukų priežiūros priemonių ingredientų. Be to, Alterna priemonių sudėtyje yra naujoviškomis technologijomis pagrįstų ingredientų, tokių kaip Seasilk®, Enzymetherapy® ir Color Hold® kompleksai.

Seasilk® yra puikus drėkinantis ingredientas su jūros dumblių ekstraktu, kuris drėkina, maitina ir stiprina pažeistus plaukus. Enzymetherapy® skatina būtinų ingredientų įsisavinimą ir keratino susidarymą plauko struktūroje. Color Hold® – tai patentuota technologija, kuri apsaugo plaukų spalvą nuo blukimo.

Plaukų priežiūros priemonių brendui Alterna yra labai svarbu, kad visos jų priemonės būtų veiksmingos ir gerintų plaukų išvaizdą bei stovį jau po pirmo panaudojimo, todėl siekiant sukurti geriausias įmanomas priemones, glaudžiai bendradarbiaujama su profesionaliais kirpėjais bei stilistais.