Skambinkite +370 671 87797

„Patikėkite savo grožio puoselėjimą „Salon+“ grožio komandai ir Jūs visuomet atrodysite stilingai, gražiai bei patraukliai pirmiausia sau ir kitiems!“

Sveiki.

Esu Undinė Miškinytė, grožio salono „Salon+“ vadovė.

Pirmiausia norėčiau padėkoti ištikimiausiems „Salon+“ klientams. Tik dėl Jūsų mes dirbame ir tobulėjame.

O tuos, kurie į „Salon+“ užsuko pirmą kartą, savo ir visos grožio komandos vardu noriu patikinti, kad mūsų meistrai pasirūpins Jūsų grožiu visu 100 %!

„Salon+“ dirba profesionalūs ilgametę patirtį turintys meistrai, stilistai ir kosmetikai, kurie nuolat tobulina savo įgūdžius bei žinias tarptautiniuose seminaruose ir mokymuose.

Mes teikiame ne tik įprastas paslaugas, tokias kaip plaukų kirpimas, modeliavimas, dažymas, cheminis sušukavimas, kosmetologijos paslaugos, bet ir atliekame plaukų gydymo procedūras.

Taip pat turime platų plaukų priežiūros priemonių asortimentą. Mūsų salone rasite daugelyje pasaulio šalių gerai žinomų prekinių ženklų („JOICO“, „ATERNA“, „TIGI“, „RICH“, „PACIFIC SHAVING CO“ ir kt.) priemonių plaukams ir ne tik.

Kviečiu visus neabejingus grožiui susipažinti su „Salon+“ grožio komandą, apsilankyti mūsų salone ir išbandyti kokybiškai ir profesionaliai atliekamas paslaugas.