Skambinkite +370 671 87797

JOICO SPA procedūra

sukurta išvalyti plaukus nuo susikaupusių apnašų, juos pamaitinti, atkurti sveiką plauko struktūrą, apimtį ir natūralų blizgesį. Procedūra yra patentuota ir tinka VISIEMS plaukų tipams ir poreikiams: sausiems, pažeistiems, dažytiems, garbanotiems, silpniems, retiems plaukams ar tiesiog plaukams, praradusiems elastingumą, blizgesį ir apimtį.

SPA procedūros metu sugrąžinama plaukams jų natūrali ir sveika būklė, o naudojama cheminių procedūrų metu, apsaugo plaukus ir maksimaliai sumažina jų pažeidimą. Plaukai tampa paklusnūs, prisotinti drėgmės, švytintys ir geros būklės.

Play Video

Visi K-PAK

plaukų atstatymo sistemoje esantys produktai sudėtyje turi išskirtinius JOICO išradimus: Quadramine Kompleksą ir Bio-Advanced Peptide Kompleksą. Tai žmogaus plauko DNR tobulai atitinkantys keratino proteinai, prisotinti visomis 19 amino rūgščių, reikalingų plauko sveikai struktūrai palaikyti.

Išskirtinės technologijos padedami, jie nukeliauja į pažeistas plauko vietas ir jas atstato, tuo pačiu “neprikibdami” ten, kur jų nereikia ir neapsunkindami plauko.

Tam kad būtų užtikrintas visiškas plaukų struktūros atstatymas, patentuotuose kompleksuose esantys proteinai turi skirtingą molekulinę masę (dydį) M.W.S. 150-2500, todėl mažiausios masės molekulės gali prasiskverbti iki pat plauko šerdies, o didesnės – prikibti prie didesnių
pažeidimo vietų plauko paviršiuje.

Kliniškai įrodyta, kad po vieno sistemos panaudojimo, jos poveikis išlieka iki 25 plovimų (nenaudojant palaikančių procedūros efektą produktų namuose).

JOICO

plaukų struktūros atkūrimo sistema paruošia plaukus dažymui ir cheminio sušukavimo procedūroms: geriau pasisavinamas spalvos sodrumas, ilgiau išliekančios garbanos, spindesys ir sveikai atrodantys plaukai.

Procedūros tikslas:
• Išvalyti plauką nuo nešvarumų, formavimo priemonių, apnašų
• Subalansuoti plaukų PH
• Prisotinti, pripildyti plauką bei jo pažeidimus amino rūgštimis
• Suteikti plaukui drėgmės, lankstumo, elastingumo, švelnumo
• Stabdyti galiukų šakojimąsi ir plaukų lūžinėjimą.

Rezultatas – stipriausi, sveikiausi, įspūdingiausi plaukai, kokius tik galite įsivaizduoti!

Keturi JOICO plaukų atstatymo žingsniai:

1 Žingsnis.

Šampūnas „K-Pak Clarifying Shampoo“- švelniai atidaro plauko kutikulę ir pašalina mineralines apnašas, formavimo priemonių susikaupimus, medikamentų likučius ir kitus nešvarumus, kad toliau dedamos priemonės maksimaliai suveiktų. Šampūno formulė nesausina, o drėkina ir glotnina plaukus.

2 Žingsnis.

„K-Pak Cuticle Sealer“- švelniai glotnina plauko kutikulę. Dėl savo žemo PH, jis neutralizuoja amoniako likučius ir sustabdo oksidacijos procesą dažymo procedūros metu. Produktas išraizgo plaukus, juos glotnina ir sumažina lūžinėjimą. Plaukai atrodo stipresni, sveikesni ir švytintys. Tai išskirtinai tik profesionaliam naudojimui skirtas produktas, neskirtas naudoti prie galvos odos.

3 Žingsnis.

„K-Pak Deep Penetrating Reconstructor“- giliai prasiskverbia ir atkuria plaukų struktūrą iš vidaus 80%, paviršiuje 20%. Šis JOICO produktas, pasaulio stilistų kasmet įvertinamas kaip geriausia atkuriamoji plaukų kaukė, turinti didžiausią plaukus atkuriančių kompleksų koncentraciją. 19 amino rūgščių, išsidėstę tikslia seka, veikia kaip mikroskopiniai “pleistrai” pažeistose plauko vietose ir padeda jas atkurti iki sveikos būklės. Iš vidaus atkuria plauko struktūrą su abiem - teigiamai ir neigiamai pakrautais proteinais, todėl plaukai atstatomi tik ten, kur reikia ir tiek, kiek reikia, todėl nejaučiamas sunkumo pojūtis.

4 Žingsnis.

„K-Pak Intense Hydrator“- intensyviai drėkinanti, koncentruota priemonė, veikianti plauko viduje 20% ir paviršinį sluoksnį 80%, kuri padeda atkurti drėgmę labai sausuose ir pažeistuose plaukuose. Sudėtyje esantis taukmedžio aliejus (shea butter) ir lanolinas (gaunamas iš avies vilnos) apsaugo plauko odelę (kutikulę), padidina elastingumą ir pagerina plaukų augimą. Plaukai įgyja blizgantį paviršių, išlaiko drėgmę geriau ir ilgiau.

Rezultatas - stipriausi, sveikiausi, įspūdingiausi plaukai, kokius tik galite įsivaizduoti!

Procedūrą rekomeduojama kartoti 1 kartą į mėnesį. Labai pažeistiems plaukams 2 kartus į mėnesį.