Skambinkite +370 671 87797

JOICO yra viena iš pirmaujančių profesionalių plaukų priežiūros kompanijų, kuri veikia daugiau nei 65 šalyse visame pasaulyje. JOICO priklauso pasaulyje pripažintai „Shisheido Grupp“ ir jos tikslas yra tiekti tik aukščiausios kokybės plaukų priežiūros priemones.

Jau 30 metų JOICO dirba tam, kad suteiktų Jūsų plaukams geriausią priežiūrą. JOICO siūlo ne tik puikias priemones, bet ir puikius bei veiksmingus plaukų priežiūros sprendimus. JOICO gaminių asortimentas susideda iš novatoriškų priemonių serijų skirtų įvairių tipų plaukams.

Play Video

Be šampūnų ir balzamų, JOICO siūlo intensyvias priežiūros ir modeliavimo priemones, kaukes, aliejus, plaukų laką, ir kitokias plaukų priežiūros priemones. Visų JOICO plaukų priežiūros priemonių sudėtyje yra yra Quadramine Complex™ ir Bio-Advanced Peptide Complex™. Viskas, ko reikia Jūsų plaukų priežiūrai.

Quadramine™ ja Bio-Advanced Peptide Complex™

Plaukai iki 85 % sudaryti iš keratino proteinų, kurie užtikrina sveikus ir stiprius plaukus. JOICO priemonėse imituojama plaukų struktūros sudėtis ir specialiai sukurtas keratino proteinų kompleksas Quadramine Complex™ iš 19 amino rūgščių. Komplekso sudėtyje esantis proteinas gaunamas iš avių vilnos, o tai labiausiai į žmogaus plauko struktūrą panašus proteinas. Taip pat laboratoriniu būdu pridėta cisteino, o tai paverčia kompleksą itin panašiu į natūralius plaukus. Cisteinas yra svarbi amino rūgštis, kurios yra žmogaus plaukuose ir odoje.

Siekiant sukurti į žmonių plaukus panašias amino rūgščių jungtis, JOICO sukūrė kompleksą Bio-Advance Peptide Complex™. Jungčių susidarymas yra reikalingas, nes tai leidžia amino rūgštims įsiskverbti giliai į plauko struktūrą ir maksimaliai bei ilgam laikui atkurti plauką iš vidaus, o ne tik iš išorės.

JOICO sukurti kompleksai veikia kartu. Quadrimine Complex™ daugiausia dėmesio skiria pažeistų plaukų atkūrimui naudojant keratino proteinų kompleksą, kurio veiksmingumą didina specialiai sukurtas Bio-Advanced Peptide Complex™, kuris padeda reikiamoms maistinėms medžiagoms įsiskverbti giliai į plauko struktūros vidų ir ten išlikti ilgam laikui.