Skambinkite +370 671 87797

Manote,kad jūsų plaukai yra beviltiškos buklės? Susipažinkite su pažeistų plaukų herojais Salon+ grožio studijoje.

K-PAK daugialypėse veikliose formulėse yra mūsų revoliucinių „Bio-Advanced Peptide ™“ ir „Quadramine®“ kompleksų – galingiausių, plaukams žinomų rekonstrukcinių technologijų – formulės, skirtos atkurti ir stiprinti plaukus būtent ten, kur to reikia.

Gydymas susideda iš 4 skirtingų produktų, kuriuose siūloma viena salono paslauga pažeistiems plaukams atkurti, stiprinti, maitinti ir apsaugoti. Kiekvienas žingsnis veikia tiksliai ten kur reikia, o galutinis tikslas – sveikesni plaukai.

Play Video

Enzimai yra baltymai, kurie sustiprina ir pagreitina baltymų regeneraciją plaukų struktūroje, greičiau ir efektyviau sukuria naujas amino rūgščių grandines, kurios atsako už elastingumą, švelnumą, glotnumą, blizgesį. Tiesinimo žnyplių dėka Enzimai pagreitina difuzinių grandinių sudarymą plaukų struktūroje.

Puikiai tinka šviesiaplaukėms svajojančioms apie tiesius, žvilgančius ir glotnius plaukus. Šviesiaplaukėms skirtos priemonės sudėtyje yra sidabro atspalvį suteikiančio šampūno, kuris apsaugos natūralius ar dažytus šviesius plaukus. Daugelis priemonių gali sugadinti plaukų spalvą, ji gali pasikeisti į oranžinę ar net žalią! Kuriant šią priemonę buvo siekiama, kad ji apsaugotų šviesią plaukų spalvą ir ją paryškintų.

Play Video

Ši procedūra rekomenduojama pažeistiems nuo dažymų, šviesinimo ar saulės nualintiems plaukams, kurie pučiasi, šiaušiasi ir yra visiškai praradę elastingumą bei drėgmę.