Skambinkite +370 671 87797

RICH Hair Care – plaukų priežiūros brendas sukurtas, kad suteiktų Jums prabangią plaukų priežiūrą kiekvieną dieną Apžavėkite savo jausmus šiuo fantastišku aromatų deriniu ir paverskite plaukų priežiūrą puikiu potyriu su pritrenkiančiais rezultatais.

Hair Repair Collection sausiems plaukams, kuriems reikia drėkinimo

Viena iš labiausiai paplitusių problemų plaukų priežiūroje yra sausi, pašiurę plaukai, kurie lengvai lūžta ir dėlto plaukų galiukai yra suskilinėję. Sausų plaukų priežastis yra žemas drėgmės lygis plaukuose, kuris gali būti dėl netinkamos plaukų priežiūros, kaip pavyzdžiui per dažnas plaukų dažymas ir terminis apdorojimas. Tačiau kartais priežastis yra genetinis polinkis pernelyg sausiems plaukams.

Sausus plaukus reikia reguliariai prižiūrėti ir naudoti intensyviai drėkinančias plaukų priežiūros priemones. RICH Hair Care Hair Repair plaukų priežiūros linija skirta sausiems, pažeistiems plaukams, kuriems reikia drėkinimo. Universalios, intensyviai drėkinančios priemonės tinka visų tipų plaukams ir skirtos kasdieniniam naudojimui. 

Prižiūrint sausus plaukus reikia prisiminti, kad kiekvieną kartą plaunant plaukus, reikia naudoti balzamą. Taip pat svarbu kuo dažniau naudoti ir plaukų kaukę. Būtent todėl Hair Repair linijoje yra ir intensyviai drėkinanti bei atkurianti plaukų kaukė Hair Repair Treatment, kuri giliai drėkina plaukus bei užtikrina jų visišką atkūrimą.

Argan Colour Protect dažytiems plaukams, plaukų spalvą sauganti priežiūra

Dažna dažytų plaukų problema yra plaukų spalvos blukimas. Plaukų spalva gali blukti dėl netinkamų plaukų priežiūros priemonių naudojimo, dėl UV spindulių ir chloruoto ar sūraus jūros vandens poveikio. Per dažnas plovimas taip pat gali blukinti plaukų spalvą, todėl siekiant to išvengti reikia naudoti plaukų spalvą saugančias priemones. Pradedant nuo šampūno bei balzamo ir taip pat naudojant spalvą saugančias plaukų modeliavimo priemones.

Plaukų priežiūros linija Argan Colour Protect puikiai tinka dažytiems plaukams. Priemonės sukurtos tam, kad apsaugotų plaukų spalvą bei suteiktų blizgesio blankiems, spalvą praradusiems plaukams. Plaukų priežiūros linijos Argan Colour Protect priemonių sudėtyje yra prabangaus argano aliejaus, kuris saugo plaukų spalvą nuo UV spindulių bei karščio, suteikia plaukams blizgesio ir stabdo jų spalvos blukimą.

Daugelio šampūnų ir balzamų sudėtyje yra spalvą saugančių ingredientų, tačiau reikia naudoti ir tinkamas modeliavimo priemones, kad apsaugoti plaukus nuo žalingų aplinkos veiksnių. Linijos Argan Colour Protect argano aliejus Pure Luxury Argan Oil – tai plaukų struktūrą atkuriantis eliksyras, kuris suteikia plaukams prabangaus blizgesio ir saugo spalvą nuo blukimo. Jį galima naudoti ant drėgnų ir ant sausų plaukų.

Energising greita ir paprasta plaukų priežiūra

Greitas gyvenimo tempas reikalauja greitos plaukų priežiūros. Priemonių linija RICH Hair Care Energising sukurta atsižvelgiant į vyrų poreikius, tačiau tinka visiems, kam reikalinga greita plaukų priežiūra. Priemonių linija yra kompaktiška, ją sudaro trys universalios priemonės, kuriomis patogu ir lengva naudotis.

Shampoo & Body Wash tai šampūnas ir balzamas viename, kurį galim naudoti kaip šampūną ir negaišti laiko balzamui. Conditioner & Shaving Cream tai dvejopo poveikio kremas-balzamas, kuris suteikia plaukams ir odai minkštumo ir glotnumo. Matte Texture Paste tai puiki, lengvą ir ilgalaikę fiksaciją suteikianti matinė plaukų pasta. Suteikia puikią tekstūrą ir formą modeliuojant trumpas šukuosenas. Esant reikalui galima lengvai performuoti.